Filmprogramma van donderdag 26 mei t/m woensdag 1 juni

Tolsteegbrug 1 | 3511 ZN Utrecht | Tel: 030-2320450 | www.hartlooper.nl

Regulier

do 13:45 vr 21:45 za 13:45 zo 21:45 ma 13:45 di 21:45 wo 13:45
PREMIÈRE

Belle

121 min Mamoru Hosoda
L9
Visueel verbluffende, eigentijdse vertelling van Belle en het Beest.
do 15:00 / 18:45 vr 15:00 / 18:45 za 15:00 / 18:45 zo 15:00 / 18:45 ma 15:00 / 18:45 di 15:00 / 18:45 wo 15:00 / 18:45
PREMIÈRE

Huda’s Salon

91 min Hany Abu-Assad
L16
Een bezoek aan de kapsalon veranderd in een nachtmerrie wanneer Reem gechanteerd wordt door de eigenaar. 
do 17:00 vr 17:00 za 17:00 zo 17:00 ma 17:00 di 17:00 wo 12:15 / 17:00
PREMIÈRE

Invisible Demons

70 min Rahul Jain
L9
Documentaire die een indrukwekkend beeld weergeeft van de gevolgen van klimaatverandering
do 20:45 vr 11:45 / 20:45 za 11:45 / 20:45 zo 11:45 / 20:45 ma 11:45 / 20:45 di 11:45 / 20:45 wo 11:45 / 20:45
PREMIÈRE

Leave No Traces

160 min Jan Pawel Matuszynski
L16
Politiek drama over een jongen die als getuige van politiegeweld plotseling staatsvijand nummer 1 wordt.
do 16:30 / 21:30 vr 11:30 / 16:30 / 21:30 za 11:30 / 16:30 / 21:30 zo 11:30 / 16:30 / 21:30 ma 11:30 / 16:30 / 21:30 di 11:30 / 16:30 / 21:30 wo 16:30 / 21:30
1e WEEK

Everything Everywhere All at Once

140 min Dan Kwan, Daniel Scheinert
L12
Het universum verscheurt in een oneindig aantal universums en alleen Evelyn kan de wereld redden door te verbinden met de levens die ze had kunnen leiden.
do 14:30 / 19:00 vr 14:30 / 19:00 za 14:30 / 19:00 zo 14:30 / 19:00 ma 14:30 / 19:00 di 14:30 / 19:00 wo 14:30 / 19:00
1e WEEK

Lunana, A Yak in the Classroom

110 min Pawo Choyning Dorji
L9
Een jonge leraar gaat aan de slag in een afgelegen bergdorp in de Himalaya. Het warme welkom en de spirituele kracht van zijn omgeving zullen zijn lot voorgoed veranderen. 
do 21:45 vr 14:00 za 21:45 zo 14:00 ma 21:45 di 14:00 wo 21:45
1e WEEK

New Order

86 min Michel Franco
L16
Een dystopische thriller over een ogenschijnlijk gebalanceerde samenleving die binnen enkele etmalen volledig kantelt. 
do 14:00 / 18:45 vr 14:00 / 18:45 za 14:00 / 18:45 zo 14:00 / 18:45 ma 14:00 / 18:45 di 14:00 / 18:45 wo 13:45 / 18:45
2e WEEK

Ali & Ava

95 min Clio Barnard
L12
Muziek brengt Ali en Ava op een bijzondere manier samen in deze optimistische, romantische film die zich afspeelt in de sobere setting van de voormalige industriestad Bradford.
do 14:15 / 19:15 vr 11:45 / 14:15 / 19:15 za 11:45 / 14:15 / 19:15 zo 11:45 / 14:15 / 19:15 ma 11:45 / 14:15 / 19:15 di 11:45 / 14:15 / 19:15 wo 12:00 / 19:15
3e WEEK

Ich Bin Dein Mensch

108 min Maria Schrader
L9
Wetenschapper Alma neemt deel aan een bijzondere studie. Ze woont drie weken lang samen met Tom, het mechanische equivalent van haar perfecte levenspartner.
do 20:45 vr 20:45 za 20:45 zo 20:45 ma 16:15 di 20:45 wo 20:45
3e WEEK

Navalny

99 min Daniel Roher
L9
De documentaire geeft inzicht in het hoofd van de moedige en charismatische oppositieleider Aleksej Navalny, die tot op heden nog gevangen zit in een Russisch strafkamp.
do 16:45 vr 16:45 za 16:45 zo 16:45 ma 16:45 di 16:45 wo 16:45
4e WEEK

Les Olympiades

106 min Jacques Audiard
L14
In de 13e arrondissement van Parijs ontdekken een groep jongeren wat moderne liefde is, waarin vriendschap en liefhebben dichter bij elkaar liggen dan ooit.
za 11:45 ma 11:45 wo 11:45
4e WEEK

Shabu

75 min Shamira Raphaëla
alle leeftijden
Wanneer de 14-jarige Shabu de auto van zijn oma stuk rijdt, bedenkt hij een oplossing waarbij hij de zwoele zomer, zijn muzikale talent én geld verdienen kan combineren
do 16:15 vr 16:15 za 16:15 zo 16:15 ma 16:15 di 16:15 wo 16:15
5e WEEK

Ninjababy

104 min Yngvild Sve Flikke
L12
De 23-jarige Rakel raakt onverwachts zwanger van een scharrel. Haar leven ligt overhoop en in haar verbeelding komt de door haar omgedoopte Ninjababy steeds meer tot leven. 
do 16:00 / 21:15 vr 16:00 / 21:15 za 16:00 / 21:15 zo 16:00 / 21:15 ma 21:15 di 16:00 / 21:15 wo 16:00 / 21:15
6e WEEK

The Northman

136 min Robert Eggers
L16
Een heroïsch actie-epos van regisseur Robert Eggers (The Lighthouse, The Witch) over een jonge Vikingprins en zijn missie om de moord op zijn vader te wreken.
vr 11:45 za 12:00 zo 11:45 ma 12:00 di 11:45 wo 11:30
7e WEEK

Die Wannsee Konferenz

108 min Magnus Vattrodt
12 jaar en ouder
Een historisch drama naar de notulen en authentieke bronnen over een onthutsende bijeenkomst die de aanzet geeft tot de uitvoering van de Holocaust.
do 18:30 vr 11:15 / 18:30 za 18:30 zo 11:15 / 18:30 di 11:15 / 18:30 wo 18:30
9e WEEK

Drive My Car

179 min Ryûsuke Hamaguchi
12 jaar en ouder
Theaterregisseur Kafuku leert om te gaan met het verlies van zijn vrouw tijdens het regisseren van een toneelstuk in Hiroshima. 
wo 14:00

Cinesneak woensdag 1 juni 2022

? min ?
L16
ma 20:45

Swan Song

105 min Todd Stephens
L12
Een voormalig flamboyante kapper ontsnapt uit het bejaardentehuis en herontdekt tijdens een odyssee zijn talent. 

Springweg 50 | 3511 VS Utrecht | Tel: 030-2313789 | www.springhaver.nl

Regulier

do 21:15 vr 18:45 za 21:15 zo 21:15 ma 18:45 di 21:15 wo 21:30
1e WEEK

France

134 min Bruno Dumont
L12
Het hectische bestaan van een sterverslaggever komt plotseling tot stilstand wanneer ze betrokken raakt bij een verkeersongeluk. 
do 13:15 / 17:00 / 19:00 vr 13:15 / 17:00 / 19:00 za 13:15 / 17:00 / 19:00 zo 13:15 / 17:00 / 19:00 ma 13:15 / 17:00 / 19:00 di 13:15 / 17:00 / 19:00 wo 13:15 / 17:00 / 19:00
2e WEEK

Mothering Sunday

105 min Eva Husson
L12
Brits drama rond Jane Fairchild, het dienstmeisje van een aristocratische familie, dat zich tot gelauwerd schrijfster ontwikkelt.
do 16:45 / 21:00 vr 11:45 / 16:15 / 21:00 za 12:15 / 16:45 / 21:00 zo 12:15 / 16:45 / 21:00 ma 11:45 / 16:15 / 21:00 di 12:15 / 16:45 / 21:00 wo 11:45 / 16:15 / 21:00
4e WEEK

Downton Abbey: A New Era

125 min Simon Curtis
L9
Nadat de familie Crawley koninklijk bezoek kreeg van de koning en koningin van Groot-Brittannië bereidt de familie zich nu voor op een nieuw avontuur, namelijk een vakantie naar Frankrijk.
do 14:45 / 19:15 vr 14:15 za 14:45 / 19:15 zo 14:45 / 19:15 ma 14:15 di 14:45 / 19:15 wo 14:15
10e WEEK

The Duke

95 min Roger Michell
9 jaar en ouder
Een verbazingwekkend verhaal over hoe een rechtschapen man de wereld wilde veranderen en daarmee zijn zoon en zijn huwelijk redde.
wo 18:45

Everything Everywhere All at Once (English Subtitles)

140 min Dan Kwan, Daniel Scheinert
L12
When an interdimensional rupture unravels reality, only Evelyn can save the world by connecting to the lives she could have led. 
do 15:30 za 15:30 ma 15:30 wo 15:30

Nature on Tour: Nederland Onder Water

53 min Arthur de Bruin
L9
Documentaire over de bewoners onder de waterspiegel via een ontdekkingsreis door rivieren, sloten en beken. 
vr 15:30 zo 15:30 di 15:30

Nature on Tour: Sounds of the South

61 min Hubert Neufeld
L9
Muzikant Ruben Hein reist in deze documentaire af naar Antarctica en de sub-Antarctische wateren.
vr 21:15 ma 21:15

Ich Bin Dein Mensch/ I’m Your Man (English Subtitles)

108 min Maria Schrader
L9
Scientist Alma accepts to participate in an extraordinary experiment: she is to live with a humanoid robot, created to make her happy.
vr 12:00 za 12:00 zo 12:00

Springertjes: Kop op!

47 min Job, Joris en Marieke
L6
Drie vrienden ontdekken een wasmachine die vreemde krachten bezit; je kunt ermee van hoofd wisselen. De vrienden belanden zo in komische maar ook leerzame situaties. 

Slachtstraat 5 | 3512 GW Utrecht | 030 231 3789 | www.slachtstraat.nl

Regulier

do 17:45 vr 17:45 za 17:45 zo 17:45 ma 17:45 di 13:00 / 17:15 wo 17:45
PREMIÈRE

Feast

85 min Tim Leyendekker
L18
Een gewaagde deconstructie van de beruchte Groninger hiv-zaak. Deels fictie, deels documentaire.
do 13:30 / 18:45 vr 13:30 / 18:45 za 13:30 / 18:45 zo 13:30 / 18:45 ma 13:30 / 18:45 di 13:30 / 18:45 wo 13:30 / 18:45
PREMIÈRE

Illusions Perdues

151 min Xavier Giannoli
L12
Frans kostuumdrama over een jonge dichter die zijn geluk gaat beproeven in Parijs.
do 19:00 vr 11:30 / 19:00 za 11:30 / 19:00 zo 11:30 / 19:00 ma 19:00 di 19:00 wo 19:00
PREMIÈRE

The Capote Tapes

99 min Ebs Burnough
L12
Documentaire en reconstructie van het schandaal dat de kleurrijke auteur Truman Capote veroorzaakte in de New Yorkse high society.
vr 13:00 za 13:00 zo 13:00 ma 13:00 wo 13:00
1e WEEK

Eyimofe

116 min Arie Esiri, Chuko Esiri
L16
Een kleurrijk portret van de miljoenenstad Lagos, waar sommigen hun chaotische woonplaats willen verlaten en anderen er juist voor kiezen te blijven.
do 16:30 / 21:00 vr 16:30 / 21:00 za 16:30 / 21:00 zo 16:30 / 21:00 ma 16:30 / 21:00 di 16:30 / 21:00 wo 16:30 / 21:00
1e WEEK

Operation Mincemeat

128 min John Madden
L12
Het waargebeurde verhaal over een geheime operatie van de Britten die de Duitsers op het verkeerde spoor zette tijdens de Tweede Wereldoorlog.
ma 12:30 di 12:30 wo 12:30
1e WEEK

The Saint of the Impossible

99 min Marc Raymond Wilkins
L12
Een jonge immigranten moeder in New York moet het geheime romantisch leven van haar tweelingzonen achterhalen om te ontdekken wat er met hen is gebeurd.
do 16:45 vr 16:45 za 16:45 zo 16:45 ma 16:45 di 16:45 wo 16:45
5e WEEK

L’événement

100 min Audrey Diwan
12 jaar en ouder
1963, student Anne heeft een mooie toekomst voor zich. Maar de droom om haar studie af te maken en zich van haar sociale afkomst los te wrikken, spat uiteen als ze onverwachts zwanger raakt.
do 15:15 vr 15:15 za 15:15 zo 15:15 ma 15:15 di 14:45 wo 15:15
6e WEEK

A Hero

128 min Asghar Farhadi
9 jaar en ouder
Bij een poging om zijn reputatie in ere te herstellen, stapelen de misverstanden zich op en lijkt de vrijheid voor Rahim verder weg dan ooit.
do 14:30 / 21:45 vr 14:30 / 21:45 za 14:30 / 21:45 zo 14:30 / 21:45 ma 14:30 / 21:45 di 14:30 / 21:45 wo 14:30 / 21:45
8e WEEK

C’Mon C’Mon

109 min Mike Mills
L12
Zwart-wit drama met Joaquin Phoenix. Een tedere ode aan de generatie van de toekomst, en diegenen die hen opvoeden.
do 19:30 vr 19:30 za 19:30 zo 19:30 ma 19:30 wo 19:30
13e WEEK

Belfast

98 min Kenneth Branagh
12 jaar en ouder
Een aangrijpend verhaal over liefde, vreugde en verlies in het leven van een jongen die opgroeit met de muziek en de sociale onrust van het eind van de jaren zestig.
do 21:30 vr 21:30 za 21:30 zo 21:30 ma 21:30 wo 21:30
15e WEEK

The Worst Person in the World

128 min Joachim Trier
L14
Een geestig portret van een fladderende millennial die niet kan kiezen, ontvouwt zich tot een wezenlijke zoektocht naar de scharnierpunten van het bestaan.
di 21:30

Sneak Preview Tuesday May 31st

? min ?
L16
za 11:45

8 1/2 (Otto et Mezzo) (1963) Federico Fellini

139 min Federico Fellini
L9
Fellini’s Oscarwinnende fantasie over zijn alter ego, de in een artistieke crisis verkerende regisseur Anselmi.
vr 11:00 za 11:00 zo 11:00

Arts in Cinema: Sunflowers

89 min David Bickerstaff
Deze documentaire brengt het publiek op vele nieuwe niveaus inzicht in zowel de schilderijen als in Vincent Van Gogh.
vr 11:15 zo 11:15

La Dolce Vita (1960) Federico Fellini

176 min Federico Fellini
L12
Zwart-wit portret van Rome in de vroege jaren zestig. Onder het vernislaag van "het zoete leven" schuilen verveling, twijfel en chaos.